טיפולים להריון בריא

הריון הוא תקופה כל כך נפלאה. יש משהו מרגש ומדהים במיוחד ביכולת המופלאה של נשים, להביא חיים לעולם. אין ספק, אנחנו סופר וומן, וזה כוח העל שלנו כקהילה נשית. 

וכאשר את בהריון הגוף שלך עסוק בלייצר את החיים האלה. וזה מדהים, ונפלא, ומאוד מעמיס. גם על הגוף, וגם על הנפש. 

אני יודעת, הרבה מאוד נאמר ונכתב על הריון זאת לא מחלה. ולרוב, צודקים כל האומרים זאת. הריון זאת פעולה טבעית של הגוף. אבל מי אמר שכל מה שטבעי, הוא גם קל? כל הריון, מעמיס על הגוף. 

 

 

בחילות, הקאות, צרבות, כאבי גב תחתון- אלו הבעיות הקלות יחסית בהריון. 

אבל יש עוד תופעות שעלולות לצוץ- אנמיה כרונית, סכרת הריון, סימפיזיוליזיס, קוצר נשימה, כאבים כרוניים באגן, חרדות וסטרס כללי הם תופעות נפוצות, שמקשות מאוד על היום יום של האישה ההרה. 

את עסוקה ביצירת חיים, והבטן הגדלה, משמחת אותך, וממלאת את ליבך בצפיה עמוקה. ויחד עם זאת, מותר להגיד שקשה, כואב, ואפילו מייאש לפעמים.

וכאן, בדיוק כאן אני יכולה לעזור לך. 

אחרי יותר מעשור של טיפולים בנשים הרות, אני יודעת היטב כיצד להקל על תופעות נפוצות בהריון, ובנוסף, ללוות, לתמוך ולהקל על האישה ההרה בזמן ההריון. לעזור לה להתמודד עם תופעות מציקות כמו קשיי שינה, בחילות וכאבים שונים. לתמוך בהריונות בסיכון, למשל בהפלה מאיימת, בהריונות מרובי עוברים, ובמצבי סיכון אחרים. 

 

כאמא בעצמי, כיולדת, וכאישה אני יודעת כמה חשוב לתמוך באישה ההרה, וכמה הלווי הנוסף הזה, מסייע לאשה לעבור את ההריון מתוך כוח, עוצמה ובריאות. התמיכה הזו חשובה לאורך כל שלבי ההריון, ולנשים בכל גיל. 

מה כוללים הטיפולים שלי?

כל טיפול מותאם בדיוק בדיוק לאישה ולצורך שלה. 

סל הכלים בטיפול בנשים בהריון כולל דיקור סיני ויפני, שיאצו מותאם לנשים בהריון 

כמו כן, במידת הצורך הוספת צמחי מרפא על מנת לחזק את האישה ולתמוך בה גם בבית

 

רוצה להתייעץ ולשמוע יותר על הטיפולים שלי ועל היכולת שלי להיות שם בשבילך בהריון? 

אני כאן לכל שאלה. 

שלך

יעל רון